تنها سرویس چاپ آنلاین در ایران را بهتر بشناسیم

نوشته شده توسط: darvishi منتشر شده در: مقالات تاریخ: 2015-05-16 بازدید: 809 نظرات : 0

پرینت و پرینترهای سه بعدی از موضوعات پرخبر این روزهای دنیای تکنولوژی هستند. ابزار و تکنولوژی هایی که نمونه سازی اولیه را به طرز قابل توجهی آسان، ارزان و قابل دسترس نموده اند. از این رو

اکثر مهندسین طراح و صاحبان صنایع علاقه مند به استفاده از این ابزار در طراحی و توسعه مدل های جدید و محصولات خود هستند.

اگرچه کار با پرینترهای سه بعدی زیاد سخت نیست ولی گرفتن خروجی با کیفیت و تمیز از آنها نیازمند کمی تخصص و تجربه زمینه چاپ سه بعدی است. از اینرو انتخاب یک مرکز متخصص و خبره در این زمینه جهت  داشتن یک قطعه با کیفیت با اهمیت است.

 

"مرکز چاپ سه بعدی آنلاین سی زان" به آدرس "www.3dprintsore.ir" به عنوان نخستین پایگاه آنلاین پرینت سه بعدی در ایران از معتبرترین مراکز چاپ سه بعدی در ایران است.

بهره گیری از نیروهای متخصص در زمینه طراحی و چاپ سه بعدی، پایین ترین قیمت چاپ سه بعدی در ایران و سرعت در تحویل سفارشات از ویژگی های بارز این مرکز چاپ است.

"مرکز چاپ آنلاین سی زان" در حال حاضر مجهز به 10 دستگاه چاپگر سه بعدی بوده و از زیرمجموعه های شرکت دانش بنیان "سی زان پردازش کویر" اولیت تولید کننده تجاری پرینترهای سه بعدی (پرینتر سه بعدی سی زان) در ایران است.

 

از دیگر ویژگی های جالب این مرکز سهولت در سفارش چاپ برای مشتریان است! به صورتی که شما تنها با آپلود نمونه طراحی شده خود در سایت همه مراحل بعدی را با پیامک پیگیری خواهید کرد!

پس از آپلود نمونه در سایت، پیش فاکتور اولیه و مشخصات چاپ بصورت اتوماتیک توسط پیامک به شما اطلاع داده شده، و در صورت تایید و پرداخت آنلاین از سمت شما، قطعه با بالاترین کیفیت و کمترین زمان ممکن چاپ سه بعدی شده و به آدرس پستی شما بصورت رایگاه ارسال خواهد شد.

 

شایان ذکر است که به ازای هر ثبت سفارش چاپ در سایت شما از تخفیف 15 درصدی در سفارشات بعدی برخوردار خواهید بود!

 

 

 

برچسب:

ارسال دیدگاه

کد امنیتی