فیلامنت پرینتر سه بعدی PLA سی زان - S-PLA 1.75
فیلامنت پرینتر سه بعدی PLA سی زان - S-PLA 1.75

فیلامنت پرینتر سه بعدی PLA سی زان - S-PLA 1.75

110,000تومان
مالیات 110,000تومان
کد محصول: fil-9403
موجودی عدم موجودی در انبار

بررسی اجمالی

فیلامنت PLA سی زان،...

توضیحات محصول

فیلامنت PLA سی زان، که با نام فیلامان شناخته می شود، مواد اولیه اختصاصی پرینترهای سه بعدی سی زان با تکنولوژی FDM است. این مواد اولیه با بهره گیری از بهترین گرانول های موجود در بازار، قطعات ساخته شده را با حداکثر کیفیت در اختیار کاربران قرار می دهد.

PLA فیلامان در حال حاضر تنها مواد اولیه استاندارد تولید شده در ایران بوده و محصول تلاش متخصصین خبره کشور عزیزمان می باشد.

خواص عمده فیلامنت PLA

PLA نوعی ترموپلاستیک با پایه گیاهی و تهیه شده از گیاهانی نظیر نیشکر و چغندر قند و … است و از آنجا که در طبیعت جذب می شود از آن به عنوان ترموپلاستیک طبیعت دوست یاد می شود.

PLA جهت مذاب شدن به دمایی نزدیک به ۲۰۰ درجه نیاز دارد و از آنجا که دقت بالایی در لبه های تیز مدل ها دارد جهت چاپ در نمونه هایی با گوشه های تیز و نیازمند به دقت بالا برای چاپ سه بعدی کاربرد دارد.

به دلیل دمای نرمی پایین نمی توان از PLA در پرینت سه بعدی نمونه هایی که قرار است در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار گیرند و یا در معرض گرمای بالای ۸۰ درجه استفاده کرد. ولی به دلیل بدون بو بودن و عدم تولید گازهای سمی حین کار، از گزینه های اصلی کاربرانی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند و بویژه پرینتر سه بعدی را در اتاق کار و محیط بسته استفاده می کنند.

دارندگان پرینترهای سه بعدی سی زان می توانند مواد اولیه را با قیمت هر کیلو 75000 تومان و از طریق سایت شرکت سی زان خریداری کنند

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!